14 grudnia 2013

Suplementy


 Jeżeli chcemy mieć piękne włosy,zdrową cerę i mocne paznokcie powinnyśmy się odżywiać zdrowo ale czasem i to nie wystarczy.Nalezy w tedy sięgnąć po suplementy, czyli niezbędne dla zdrowia składniki. Dziś kilka słów o jednym z nich czyli o:
 Vitaminum Compositum B- kompozycji witaminy B.


Ogólne informacje:
Jest to opakowanie 50 tabletek, za cenę ok.4 zł. W skład wchodzą takie witaminy jak:
witamina PP (B3)
pantotenian wapnia
witamina B6 
witamina B2
witamina B1 

 Skład:
 Jedna tabletka drażowana zawiera jako
substancje czynne: 3 mg witaminy B1 5 mg witaminy B2, 5 mg witaminy B6, 40 mg witaminy PP,
mg wapnia pantotenianu oraz substancje pomocnicze: laktozę jednowodną, powidon K-25, talk, magnezu stearynian, sacharozę, karmelozę sodu, powidon K-30, krzemionkę koloidalną bezwodną, polisorbat 80, tytanu dwutlenek, talk, lak żółcieni pomarańczowej, wosk Capol.
 
Zastosowanie:
* Wiatmina B3-utrzymuje skórę w dobrej kondycji, pomaga w problemach skórnych,
*Witamina B6-niweluje zapalenie łojotokowe w odrębie twarzy, wzmacnia nasze paznokcie,pomaga w walce z trądzikiem młodzieńczym
*Witamina B1-odpowiedzialna za wygląd o kondycje skóry, i za nasze włosy u nasady,zdrowy skalp=zdrowe,gęste, mocne włosy.
*WitaminaB2-działa na tkankę skórną. Jej podstawowe zadanie to poprawa oddychania komórkowego. Niedobór objawia się zmianami łojotokowymi, zaczerwieniami na skórze, zmarszczkami.Wzmacnia paznokcie.


Ogólnie mówiąc suplementy te pomagają nam z walką z problemami skórnymi.Wzmacniają włosy przy skalpie, moga powodować szybszy ich przyrost. Wzmacniają nasze paznokcie.
Jednak bez regularnego przyjmowania ich nie będziemy w stanie zauważyć zadnych efektów, tak więc cierpliwość i systematyczność przede wszystkim.A tak po za tym juz tylko 10 dni do świąt!

 

 

Pozdrawiam Martyna;*

1 komentarz:

Z chęcią wysłucham Waszej opini. Każdy komentarz jest mile widziany , no i oczywiście odwiedzam blogerki ,które pozostawią po sobie komentarz;)