14 kwietnia 2014

Sposoby na zagęszczenie włosów


Dziś post typowo włosowy, o bardzo interesującym temacie czyli o gęstości i zagęszczeniu naszych włosów. Tak więc pora na kilka sposobów na to by wyhodować nowe włosy, czyli baby hair. Sposobów na zagęszczenie włosów jest wiele, ja chciałabym przedstawić tylko kilka z nich.

10 sposobów na baby hair:
✔ Pokrzywa
Picie naparu z pokrzywy, ma zbawienny wpływ na wypadające włosy,wzmacnia nasze cebulki, odżywia skóre głowy i pobudza do wyrastania baby hair.
Zawiera witaminę C, K, B2, sól mineralną, związki żelaza, potasu czy wapnia

✔ Skrzyp
Można go zażywać w postaci tabletek, zawiera duże ilości krzemu, który działa bardzo pozytywnie na nasze włosy.

 ✔ Kozieradka
Stosowana zazwyczaj jako wcierka o bardzo intensywnym zapachu, przypominającym kostkę rosołową. Idealnie odżywia naszą skórę głowy, przyspiesza wysyp baby hair .
Posiada witaminy PP, F, D.

 ✔ Woda brzozowa
Stosowana jako wcierka wzmacnia cebulki, hamuje nadmierne wypadanie włosów, wzmacnia je, a także może dzięki temu spowodować zwiększenie przyrostu włosów na długość.
Zawiera : wapń, fosfor, potas, magnez, żelazo, witaminy z grupy B.

  ✔ Olejek łopianowy
Stosowany na skalp odżywia go i zmniejsza wypadanie włosów. Posiada wit C.

 ✔ Czarna rzepa
Sok z czarnej rzepy stosowany jako wcierka zmniejsza wypadania , przyspiesza porost włosów i wyrastanie baby hair. Bogata w witaminę C, A i B
Ma bardzo intensywny zapach.
 ✔ Siemie lniane
Spożywanie ziarenek siemienia lnianego jako dodatek do posiłku, zmniejsza wypadanie włosów i przyspiesza ich porost. Posiada : witaminy E ,Omega 3,witaminy B1,witaminy B6,żelaza,cynku, magnezu.

  ✔ Wcierka Jantar
Odżywia i dotlenia cebulki włosów przez co sa mocniejsze i mniej wypadają. Stymuluje porost włosów.Zawiera wyciąg z bursztynu,  witaminy A, E, F, H.

  ✔ Olejek Khadi
  Stymuluje porost włosów i powstrzymujący ich wypadanie. Skutecznie wzmacnia i odżywia włosy.
Stworzony na bazie olejku kokosowego,rycynowego i sezamowego.
  ✔ Drożdże
Idealna na zmniejszenie wypadania włosów oraz na wysyp baby hair. Mogą przyspieszać porost włosów.
Zawierają komplet witamin B, a także minerały: cynk, fosfor, magnez, żelazo, chrom, potas, selen, wapń.Należy jednak pamiętać że żaden z powyższych sposobów nie zadziała jeśli nie będziemy cierpliwi i systematyczni. Jeżeli odpowiednio zadbamy o nasze włosy to wczesniej czy później będą tego widoczne i przede wszystkim zadawalające efekty.


Pozdrawiam Martyna

1 komentarz:

Z chęcią wysłucham Waszej opini. Każdy komentarz jest mile widziany , no i oczywiście odwiedzam blogerki ,które pozostawią po sobie komentarz;)