24 lipca 2014

Jak olejować włosy?


Witajcie, dziś znowu o olejowaniu,lecz w tym poście nie będe starła sie przkonać Was do olejowania, które jak wiadomo jest skarbnica wszystkiego co dobre, lecz pokaże Wam jak olejować włosy. Innymi słowy pokaże Wam kilka sposobów na ich olejowanie. Serdecznie zapraszam.

Metody olejowania włosów:

1.Na sucho
Na suche i nieumyte włosy nakładamy nasz olej,mieszankę olejków lub tez oliwkę.
2.Na mokro
Na wilgotne także nie umyte włosy nakładamy nasz ulubiony produkt do olejowania włosów.
3.W miseczce
Do miseczki z letnią wodą wlewamy kilka kropel(ok.łyżkę stołową) naszego olejku, następnie zanurzamy nasze włosy, odczekujemy chwile wyciągamy włosy odciskamy nadmiar i zakładamy ręcznik na głowę.I tak trzymamy olej jak w innych metodach.
4. Spray
Do aplikatora wlewamy mieszankę wody i olejku w proporcji 3:1, i nastepnie spryskujemy ta mieszanką  nasze nieumyte suche lub mokre włosy.


I to już wszystko odnośnie sposobów olejowania, oczywiście jest ich o wiele więcej jednak ja chciałam Wam pokazać te podstawowe i najlepsze dla osob które chca rozpocząć olejowanie swoich włosów. To naprawdę nic trudnego i nie czasochłonnego, a dzięki temu wasze włosy mogą wygląd jak nigdy dotąd. Wystarczy jedynie trochę chęci,systematyczności i cierpliwości. Olejowanie jest kluczem do pieknych włosów.


3 komentarze:

  1. ja zazwyczaj na mokro nakladam olejki :)
    http://zielonoma.blogspot.it/2014/07/chusty-opaski-przepaski.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Najczęściej nakładam olejki na sucho, zdarzyło mi się również na mokro ;)
    świetnie tu u Ciebie, przeglądnęłam sporo postów i dodaje do obserwowanych :)

    OdpowiedzUsuń

Z chęcią wysłucham Waszej opini. Każdy komentarz jest mile widziany , no i oczywiście odwiedzam blogerki ,które pozostawią po sobie komentarz;)