6 sierpnia 2014

The Body Shop Wild Argan Oil


Witajcie, dziś kilka słów ode mnie na temat masła do ciała Argan Oil od The Body Shop. Dostałam go do przetestowania jakiś czas temu, najwyższy czas by Wam troche o nim opowiedzieć. Zapraszam.

Kilka słów ode mnie:
Masełko Wild Argan Oil otrzymujemy w pięknym złotym pudełeczku, w którym znajduję się 50 ml produktu. Po otwarciu produktu od razu czuć intensywny, przyjemny zapach, który utrzymuje sie na ciele dłuugo po aplikacji. Masło ma zbitą, gęstą konsystencję dzięki czemu jest bardzo wydajne, o piaskowo/brzoskwiniowym kolorze.  Wild Argan Oil dobrze się rozprowadza na ciele i szybko wchłania. Produkt nadaje skórze gładkość, delikatne nawilżenie i odświeżenie. Posiada dobry skład.

Zalety produktu:
+intensywny zapach,który utrzymuje się na ciele
+dobre nawilżenie
+dobre wygładzenie
+wydajny
+dobra zbita konsystencja
+dobrze sie rozprowadza
+szybko się wchłania
+dobry skład

Wady produktu:
-cena (ok.65zł/200ml)
-dostępność

Ocena produktu:

5/5Podsumowując sam produkt w sobie jest dobrym produktem do pielęgnacji ciała, nie tylko nawilży wasze ciało ale i  można powiedzieć że poprawi humor, dzięki swoim właściwościom i pięknemu nietypowemu zapachowi. Polecam.


1 komentarz:

Z chęcią wysłucham Waszej opini. Każdy komentarz jest mile widziany , no i oczywiście odwiedzam blogerki ,które pozostawią po sobie komentarz;)