20 czerwca 2016

Matowe cienie z MySecret 505, 506


Cześć moi Drodzy ;*
dziś mam dla Was krótką recenzję oraz prezentację, cieni w których ostatnio się zakochałam. A mowa tutaj o matowych cieniach z firmy My Secret, które są dostępne w drogerii Natura.  Cienie są naprawdę świetne, zapraszam do dalszej części;*Od producenta:
Matowe cienie do powiek, to eleganckie i szlachetne wykończenie makijażu oczu. Mat doda głębi Twojemu spojrzeniu, a różnorodność odcieni pozwoli Ci bawić się kolorem.


Ode mnie:
Cienie znajdują się w opakowaniu o pojemności 3g, cienie mają wykończenie całkowicie matowe. Są bardzo dobrze napigmentowane, długo utrzymują się na powiece i nie ścierają się za szybko. Mają delikatną, miałką konsystencję, są dobrze zmielone. Trzeba uważać bo delikatnie się obsypują przy nakładaniu. Fajnie się łączą ze sobą i dobrze się blendują.
Cienie dostępne są w drogerii Natura, cena:6,99zł/ 3g.

Jak widać na powyższych zdjęciach cienie są bardzo dobrze napigemntowane, po za tym długo utrzymują się na powiece, fajnie się rozblendowują i dodatkowo nie kosztują wiele, czego chcieć więcej? Polecam jak najbardziej, ja osobiście już czaję się na następne odcienie!

3 komentarze:

Z chęcią wysłucham Waszej opini. Każdy komentarz jest mile widziany , no i oczywiście odwiedzam blogerki ,które pozostawią po sobie komentarz;)